93 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

    

ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ

ÇOCUĞUNU UNUTAN BİLE VAR!

Aktif .

Takside unutulanlar yok artık dedirtiyor.

Ordu Altınordu’da 21 yıllık Taksi Esnafı olan 64 yaşında ki İbrahim Zavalsız, 21 yıllık süreçte takside unutulanları söylerken herkesi şaşırtıyor.

Bebek arabasından, telefona, evde besledikleri hayvanlarından, gelinlik ile damatlığa, altından, paraya, şemsiyeden, çantaya, kıyafetten, bilgisayara, alışveriş poşetlerinden, valizlere, çocuktan, para üstü almaya kadar taksiye binen vatandaşların unuttukları bu kadarı da olmaz dedirtiyor.

Gelişen teknolojiyle unutulan eşyalar olduğunda müşterilerini bulup kolaylıkla teslim ettiklerini veya müşterilerin kendilerini bulduklarını söyleyen Zavalsız, saat unutan müşterisinin unuttuğu saati gelip alması için 6 ay beklediğini söylüyor.

21 yıllık süreci değerlendiren Zavalsız, “21 yıllık taksicilik yaptığım süre boyunca müşterilerimiz birçok eşyasını unuttuğu olmuştur. Telefon unutan oldu iletişim sağlayarak müşterimin telefonunu iade ettim. Havaalanına gidip panikleyen müşterilerim valizlerini unuttu, yoldan geri döndüm valizini verdim. Marketten alışveriş yapıp eşyalarını ve poşetlerini unutan müşterilerim oldu. Yağmurlu havalarda şemsiyesini unutan oluyor.

Bir müşterim de 20 TL taksi ücreti verecekken 100 TL verdi gitti, ben o müşterimi buldum parasının üzerini iade ettim. Gelinlik, damatlık unutan, bilgisayar, müzik aletleri, bebek arabası, hayvanını unutan, hatta çocuğunu dahi unutan oluyor. Müşterimin biri saatini unutmuş, 6 ay boyunca sakladım gelen giden olmayınca, durumu olmayan bir çocuğun koluna taktım. Para verirken parasını düşüren oluyor.

Bu durumlarda müşteri ile bir şekilde irtibat kurarak unuttuğu eşyalarını onlara teslim ediyoruz. Takside unutulan eşyaların yüzde 99 buluyoruz” dedi.

Özel Haber

Ordu Hürses Gazetesi

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile