76 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

    

ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ

Onların Adı Hizmet Olmalı

Aktif .

Sevgili dostlar ilçemiz Maalesef çok geniş bir yüz ölçümüne sahip 1982 yılları Ve de 1986 yılları arasında yapılan elektrik alt yapıyı hemen hemen tüm Akkuş genelinde eskimiş yıpranmış durumda.

Bugün baba ocağımız olan Akkuş Çukurköy Salihgil Mahallesinde bulunan evimize geldik bir baktık akşam oldu direk lambamız yanmıyor 186 arayıp arıza kaydı oluşturduk anacığım üzülmesin biran önce yapılsın diye YEDAŞ Akkuş işletme şefi Oğuzkağan Işık beyi aradım durumu izah ettim Sagolsunlar akşam nöbetçi ekibi olan kardeşlerim gelip kısa sürede arızayı giderip kapımızın önünü cennet Gibi aydınlık yaptılar.

Bazen bizler hepimiz ilçemizin kırkdört mahalleden oluşan bir bölge olduğunu unutup Akkuş genelinde gündüz iki ekip gece sağdece bir ekip olduğunu unutup Helekide eskiyen altyapıyı hepten unutup veryansın ediyoruz bu akşam gördüm ki yarım saat geçmeden ekibe üst üste iki arıza kaydı geldi biri kocvuvaz biri tifi şimdi bu adamlar nereye gidip ne şartlar altında hizmet versinler.

Şahsen benim bile istemeden de olsa onlara karşın ön yargım oluyordu bundan sonra olacağını düşünüyorum ve diyorum ki onların adı YEDAŞ değilde hizmet olmalı.

Bu akşam anacığımın hevesini mutluluğunu kursağında koymayıp kapısının önünde ki aydınlatma lambasını yapan sevgili saha elamanları kardeşlerime vede gecenin geç vaktinde bile telefonumu açıp elinden gelen desteği veren arızanın giderilmesi için ekipleri yönlendiren Akkuş YEDAŞ işletme şefi sayın Oğuzkağan Işık beye çok teşekkür ediyorum.

www.yesilakkus.com Site Kurucularından Tahsin Akkaya

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile