41 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

    

ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ

İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN

Aktif .

İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN

Türk Kızılay Akkuş İlçe Temsilciliği 1 Mart 2021 Pazartesi günü açıldı. Açılış Akkuş Belediye Başkanı İsa DEMİRCİ, AK PARTİ Akkuş İlçe Başkanı Ayşe CAN SOLAKOĞLU, Türk Kızılay Genel Merkez Raportörü Erdoğan KISACIK, Türk Kızılay Ordu Şube Başkanı Birnur Fatma ENGİNYURT Türk Kızılay Akkuş İlçe Temsilcisi Sedayi ALTUN tarafından yapıldı.

Pandemi nedeniyle vatandaşların davet edilmediği açılışa; Akkuş Müftüsü Fikri GÖNCÜ, Akkuş Muhtarlar Dernek Başkanı Mustafa GÜMÜŞOĞLU, İmam Hatip Lisesi Müdürü Hayati İPTAŞ, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ömer GÖRGÜLÜ, Fatih Ortaokulu Müdürü Murteza SEVİNDİK, Akkuş Belediyesi Spor Müdürü Soner EFİL, Akkuş Merkez Mahalle Muhtarları; Hacer AY, Ali TOKMAK, İMKB YBO ve Ahmet Cürebal İmam Hatip Ortaokulu idarecileri Murat TÜRK, Volkan ÇÖMERT, Nurgül ÇÖMERT, Aşkın ÇİÇEK, Serhat AŞKAN ve vatandaşlar katıldı.

Misyonu: “Proaktif bir kurum olarak afetlerde ve olağan dönemde ihtiyaç sahipleri ve korunmasızlara yönelik yardım sağlamak, toplumda yardımlaşmayı geliştirmek, güvenli kan teminini gerçekleştirmek ve zarar görebilirliği azaltmak.” Vizyonu: “Türkiye’de ve dünyada, insani yardım hizmetinde model alınan, insanların en zor anlarında yanındaki kuruluş olmak.” olan Türk Kızılay Akkuş İlçe Temsilciliği ilçemize hayırlı olsun.

Yapılan açılış töreninden sonra Türk Kızılay Genel Merkez Raportörü Erdoğan KISACIK, Türk Kızılay Ordu Şube Başkanı Birnur Fatma ENGİNYURT Türk Kızılay Akkuş İlçe Temsilcisi Sedayi ALTUN, Akkuş Kaymakamı sayın Muhammed Fazıl TÜZEL'i ve Akkuş Belediye Başkanı sayın İsa DEMİRCİ'yi makamlarında ziyaret ettiler.

Türk Kızılay Akkuş İlçe Temsilcisi Sedayi ALTUN ile Musa KURT ve Bayram KAYA'ya görevlerinde başarılar dileriz.

Akkuş Medya Gurup.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile