269 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

    

ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ

ŞİMDİ DESTEK ZAMANI VER DİLEKÇENİ AL ASFALT YOLUNU

Aktif .

 

Akkuş İlçemize bağlı Ketendere, Gedikli, Çukurköy, Çavdar, Meyvalı, Külekçili ve Ceyhanlı Mahallelerimizin Ankara ve İstanbul’da yer alan dernek başkanları ve temsilcileri ile mahalle muhtarları olarak grup yolumuzun asfaltlanması için 20 Aralık 2019 tarihinde Akkuş’ta Belediye Başkanını, Kaymakamı, Siyasi Partilerin İlçe başkanlarını içeren bir dizi ziyaret gerçekleştirdik.

 

Ziyaretimiz akabinde, durum değerlendirmesi yapmak ve iş planı oluşturmak amacı ile 25 Aralık 2019 tarihinde Çukurköy Derneğinde bir toplantı daha gerçekleştirdik.

 

Bu toplantımızda, talebimizi en güçlü ve en katılımcı şekilde Ordu Büyükşehir Belediyesi Başkanımız Sayın Dr. Mehmet Hilmi GÜLER’e, TBMM’sindeki Ordu Milletvekillerine, Ordu Valiliği’ne iletmeye karar verdik.  

 

Bu amaçla; haklı talebimizi gerekçelendirmek için bir rapor hazırlanması ve yolumuzun asfaltlanmasına ne kadar çok kişinin ihtiyacı ve isteği olduğunu göstermek için bu yedi mahallenin köylerde ve gurbette yaşayan tüm bireylerinin talep dilekçelerinin toplaması kararı alındı.  

 

Özellikle mahallelerimizin yaşayanları ve gurbetçileri olarak büyük, küçük, kadın, erkek demeden talep dilekçesi ile talebimizi Ordu Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı’na iletmemiz gerekmektedir. Amacımız 20.000 adet dilekçe toplamaktır.

Talebimiz ne kadar yüksek olur ise Ordu Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı, Ordu Milletvekilleri, Ordu Valiliği nazarında yolumuzun asfaltlanması talebimiz de o kadar çok kişi tarafından istenildiği anlamına gelecek ve talebimiz karşılık bulacaktır.

Talep dilekçesi toplama sürecimiz başlatılmış olup, son sürat devam etmektedir. Sayımızın en üst seviyelere ulaşması için siz değerli hemşerilerimizden dilekçeleri derneklerden, muhtarlardan ve temsilcilerden temin etmelerini ve imzalamalarını önemli rica ediyoruz. 

 

El birliği ile bu işin üstesinden geleceğimizden eminiz ve asfalt yola ihtiyacı olan herkesin desteğini bekliyoruz. Şimdi destek ve yolumuzun asfaltlanmasını ne kadar çok istediğimizi gösterme zamanı…

Derneklerden vede köy temsilcisi olan hemşerilerinizden lütfen dilekçelerinizi isteyiniz.

 

 

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile