256 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

    

ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ

MESELE ZORU BAŞARMAKTI ONLAR BAŞARDILAR.

Aktif .

Sevgili dostlar ilçemiz Çavdarköyü nüfusuna bağlı olan Ankara'da ikamet etmekte olan birçok hemşerimiz özelikle genç kardeşlerimiz 2011 yılında Akkuş Çavdar Köyü Gençlik Platformunu bu sene içinde almış oldukları karar doğrultusunda dernek olarak fagliyete geçirmişlerdi.


Bu öğlen görkemli bir açılış yaparak ne kadar güçlü vede azimli birlik olma yolunda köylerine insanlarına hizmet etmek konusunda ne kadar hevesli vede istekli oldukları ispatladılar.


Çavdar köylü insanlarımızın diğer köylerin insanlarının sivil toplum örğütü temsilcilerinin siyasilerin katılım sağladığı muhteşem bir açılış oldu.


Yapılan konuşmalarda köylerinin birlik vede beraberliği üzerine vurgu yapıldı özelikle gençlerin bir dahaki dönemlerde dernek yönetimide hizmet etmeleri acısından mutlaka ön sıralarda yer almaları gerektiğinin altı özelikle üzerine basıla basıla dilendirildi.


Acizhane bizlerin de yakından takip ettiği Akkuş Çavdar Mahallesi Eğitim Kültür Derneği üyeleri vede yönetimi adeta bir arı yuvası düzeninde çalışıp güzel bir açılış olması yönünde katbe kat emek harcadılar.


Sevgili hemşerilerimizin yapmış olduğu görkemli açılışı canı gönülden tebrik ediyoruz onlar herkesin yapamazlar başaramazlar dedikleri bir ortamda hiçkimsenin hayal bile edemeyecekleri bir açılış programıyla adlarını köylerinin insanlarının ve tüm misafirlerin hafızalarına kazıdılar.


Ankara'daki tüm Çavdarköyü halkının derneklerine gösterdikleri bu yoğun ilginin üye olarak derneğe yansıyacağı kanatindeyiz umarız diğer derneklerimizle köylerimiz için Akkuş için hizmet etme yarışında birbirleriyle yarışırlar.

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile