74 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

    

ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ

ONLAR BİZİM EVLATLARIMIZ ONLAR BİZİM YARINLARIMIZ.

Aktif .

 

Sevgili dostlar tarafımıza iletilen bu yardım çağrısına yapılan her çağrıya nasıl duyarsız kalmadıysak bunada kalma şansım maalesef yoktur.
Akkuş Merkezde hizmet veren birçoğunuzun okumuş olduğu bu okula sizlerin vede bizlerin yavruları olan Akkuş'lu evlatlarımıza yardımçı olmak tabikide bizlerin boynunun borcudur.


Sevgili hemşerimiz okul alile birliği başkanı Songül Çürebal'lın konuyla ilğili yazısını lütfen okuyalım mutlaka elbirlik yapılaçak birşeylerimizin olduğunu düşünüyoruz.

MERHABA SEVGİLİ AKKUŞLULAR


Adım Songül Cürebal CUMHURİYET İLKOKULUNUN okul aile birliği başkanıyım, okulumuz 6 ile 10 yaş arası çocuklarımızın en temel hayata başladıkları eğitimi sağlamaktadır, okulumuzda daha kaliteli hizmet vermek için çocuklarımızın daha iyi şartlarda eğitim sağlanması için yapılması gerekenler var .İnanıyorum ki ve biliyorum ki hepimizin bir şekilde bu okulla gönül bağı var ya kendiniz ya çocuklarınız kiminiz torunları bu okulda okudu ve yine eminim ki ilçemizin tek ilkokulunu yalnız bırakmıyaçaksınız.

Okulumuzun ihtiyaçları için destek istiyorum lütfen yardım etmek isteyenler benimle iletişime geçerse sevinirim.....şimdiden ilginiz için teşekkürlerrr.


Akkuş Ziraat Bankası Şubesi


TR550001000514274352335002 nolu hesaba Cumhuriyet ilkokulu Okul aile birliğinin hesabına yardım etmek isteyen hemşerilerimiz vede duyarlı tanıdığınız kişiler bağışta bulunabilirler.

İLETİŞİM: 0506 358 93 36

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile