57 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

    

ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ

TARİHE İZ BIRAKMAK BUNA DENİR.

Aktif .

 

İlçemiz Ketendere Köyünde Akkuş Orman İşletme Müdürlüğü Önçülüğünde Binlerçe Fidan Dikimi Yapılmıştır bunların 10.000 adeti itburnu(kuşburnu) olmuştur.
Orman İşletme Müdürü Sayın Soner Yılmaz beyin ve köyün Muhtarı Ömür Sevindik beyin ve ekibinin düzenlemiş olduğu organizeye çok büyük bir katılım olmuştur.
Geleçeğe bırakılaçak olan en büyük hazine önce hayırlı evlatlar gibi onların yaşayaçağı tabiyatı güçlü vede kalıçı kılan ormanlarımızı yarınlara hazır bırakmak en büyük hazine olduğu kanatindeyiz.
Fidan Dikimine Akkuş Orman İşletme Müdürü Sayın Soner Yılmaz Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirçi Akkuş Ziraat Odası Başkanı Ahmet Kaya Akkuş Belediye Başkan Yardımcısı Ercan Çayıroğlu Akkuş Ketendere Köylü iş Adamları Şeref Gül ,Nihat Gül, Cemalettin Kalender ve biribirnden değerli bir sürü insan katılmıştır.
Köyün Muhtarı Ömür Sevindik Akkuş civarında yapılan başarılı çalışmalara imza atmaya devam ediyor eğerki hayal ettikleri gerçekleşirse emin olunuz ki bundan yıllar sonra köyün kendi bütçesi olup tüm ihtiyaçlarını kendi kendine karşılayan bir köy olacaktır.

 

Orman İşletme Müdrümüz Soner Yılmaz beyin Yapmış Olduğu Basın Açıklaması Ektedir.

Akkuş ilçemiz de geleceğe 10.000 fidan ile nefes oldu. 2 farklı lokasyonda gerçekleşen etkinliğe katılımın yoğun olması bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir.
Sayın belediye başkanımız İsa demirci beye, kurum amirlerimiz ve çalışanlarına, muhtarlarımıza, vatandaşlarımıza, akkuş İmamhatip lisesi idarecileri ve öğrencilerine, akkuş Anadolu lisesi idarecileri ve öğrencilerine, ve program için günlerdir emek sarfeden çalışma arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum.
Tüm vatandaşlarımızın milli ağaçlandırma günü kutlu olsun...

Akkuş Orman İşletme Müdürü Soner Yılmaz

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile