30 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

    

ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ

Akkuş'lu Suskun

Aktif .

Akkuş için büyük hayallerimiz vardı. Biz bunlardan biri olan cenaze hizmetlerinde kullanılmak üzere Akkuş halkına yakışır bir sosyal tesis istedik.
Yaklaşık olarak müraçattımızdan bu güne 20 gün gibi bir süre geçti Dilekçemiz hala hazırda Ordu Büyük Şehir Belediyesinin İlgili biriminde Gönül ister ki böyle bir yer Ordu'da İlk ilçe olarak bizlere tahsis edilmiş olsun.


Hem AKP Belediye başkan adayı sayın İsa bey Hemde CHP belediye başkan adayı Bayram beylere telefon ile ulaşılarak tarafımızca bilgi verilmiş olup hiç bir cenaze töreninde takip etiğimiz kadarı ile dile getirmemişlerdir.


Bir çok dernek başkanlarından yardım istedik telefon ile görüştük Lakin üzülerek söylüyorum ki kimse taşın altına elini sokmaya cesaret edememiştir sadece www.yesilakkus.com Sitesi yönetimi konuyu sahiplenip destek vermiştir.


Şimdi soruyorum size hafta geçmiyor ki Akkuş ilçe ve mahallelerinde bir cenaze kalmadığı Hep birilerinin çatısı altında sığınmacı gibiyiz.
Neden biz bu kadar duyarsız bir toplumuz.


Hiç bir zaman başarı bireysel değildir.

Başarı bizimde değildir.


Biz Akkuş'ta yaşayan insanlardan daha çoğunluktayız.


Akkuş'lu hemşerilerimin kanayan yarasını gelin beraberce Zonguldak Ankara İstanbul Bursa Antalya ve Samsun gibi illerden bir olup duyuralım.

Hepinize teşekkür ederim


Akkuş İlçesi ve Köyleri Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Başkan Ömer ORAL

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile