58 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

    

ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ

KADİR GÜL YENİDEN BAŞKAN SEÇİLDİ

Aktif .

Akkuşlular Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Emekli Öğretmen Kadir Gül, yapılan Olağan Genel Kurulda yeniden derneğin başkanlığına seçildi.

Pazar günü 2. Noter üstündeki dernek lokalinde yapılan olağanüstü kurulda divan başkanlığını Emekli Öğretmen Şükrü Sevindik yaptı.

Hesap, denetim ve faaliyet raporunun okunup oylanmasının ardından geçilen seçimde eski yönetim güven tazeleyerek yeniden seçildi.

Bu esnada derneğin olağan genel genel kurulunun divan başkanı Şükrü Sevindik, derneğin daha aktif ve daha etkili çalışması önerisinde bulundu.

2018 Kasım ayından yapılan olağanüstü genel kurulda dernek Başkanlığına seçilen Kadir Gül, 20 Ocak Pazar günü yeniden Akkuşlular Kültür ve Dayanışma Derneği’nin başkanı olmuş oldu.

Bu esnada bir teşekkür konuşması yapan Başkan Kadir Gül, “2018 18 Kasım’da derneğimizin olağanüstü genel kurulunda göreve talip olmuş ve başkan seçilmiştik. Bugün de olağan genel kurulumuzu gerçekleştirdik. Yönetim Kurulumuzla tekrar göreve talip olduğumuzu duyurduk ve tekrar aynı arkadaşlarımla yönetim kuruluna seçildik. Burası bir kültür derneği, bir araya geldiğimiz, buluşup kaynaştığımız, etkinlikler yaptığımız bir dernek burası. Bundan sonra da aynı doğrultuda çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” dedi.

Yeniden göreve seçilen isimler şu şekilde: Yönetim Kurulu: Kadir Gül, Rafet Dalkıç, Ali Güngör, Cevat Kayım, Necati Gümüş. Yönetim Kurulu Yedek: Hüseyin Kadıoğlu, Şahap Gürbüz, Ömer Aydın, Erdoğan Bal, Cemil Ayan. Denetçi Kurulu: Emin Ali Kadıoğlu, Şenel Görgülü, Şükrü Sevindik. Denetçi Kurulu Yedek: Sebahattin Öztürk, Kasım Güngör, Mevlüt Cürebal. 

gazete okuyorum

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile