111 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

    

ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ

Akkuş Kaymakamlığı Güven Projesi

Aktif .

Haber http://akkusdh.saglik.gov.tr/

GÜVEN PROJESİ Hastanemiz Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Uzm. Dr. Şenay MEVLİTOĞLU'nun kaleme alıp yürütücülüğünü yapacağı, İlçe kaymakamımız Muhammed Enes ÇIKRIK ve Valimiz Seddar YAVUZ'un desteklediği, çocuk dostu ilçe fikri ile çıkılan yolda Akkuş Kaymakamlığı bünyesinde GÜVEN PROJESİ oluşturulmuştur.

Güçlü, Ümitli VEğitimli Nesiller oluşturulması adına oluşturulan proje kapsamında Akkuş Kaymakamlığı tarafından Akkuş Öğretmenevi'nde proje tanıtımı organize edilmiştir. Tanıtımda uzmanımız Şenay MEVLİTOĞLU tarafından projeyi anlatan kısa bir sunum yapılmıştır. Ardından Akkuş Belediye Başkanı İsa DEMİRCİ ve Akkuş Kaymakamı Muhammed Enes ÇIKRIK projeye dair konuşmalarını yaptıktan sonra kaymakamlık binasına geçerek kaymakamlığın dördüncü katında oluşturulan Çocuk Koruma Birimi açılmıştır.

Proje fikrini oluşturan ve yazılıp şekillenmesi için büyük emek harcayan doktorumuz Uzm. Dr. Şenay MEVLİTOĞLU'na, oluşan bu fikri beğenerek desteklerini esirgemeyen Kaymakamımız M.Enes ÇIKRIK ve Valimiz Seddar YAVUZ'a tüm çocuklar adına teşekkür eder projenin başarıyla yürütülüp iyi sonuçlar elde edilmesini temenni ederiz.

Comments are now closed for this entry