193 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

    

ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ

Play-Off Yolunda Önemli Galibiyet

Aktif .

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Erkekler  1. Lig B    Grubunda mücadele  eden Akkuş Belediyespor voleybol takımımız, Giresun'da Bulancak Belediyesi  Beton Spor karşısında sahadan 3-1 galibiyetle ayrıldı.

Müsabakaya daha istekli başlayan taraf olan Akkuş Belediyespor, 1. seti 25-21 kazanarak setlerde 1-0 öne geçti. Toparlanan Bulancak Belediyesi Beton Spor, seyircisinin desteğiyle 2. seti 25-19 kazanarak setlerde durumu 1-1'e getirdi.  Yeniden oyun üstünlüğünü eline alan Akkuş Belediyespor, 3. seti 25-16 ve 4. seti 25-19 önde bitirdi ve maçtan 3-1 galip ayrıldı.

Play-off yolunda önemli bir galibiyet alan takımımız, puanını 33'e yükseltti ve ligde 3. sıraya yerleşti.  

Akkuş Belediyespor, ligin 16. haftasında 14 Ocak pazar günü Hatay temsilcisi Payas Belediyespor 2011 ile Akkuş'ta karşı karşıya gelecek.

Müsabakayı, Ordu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, Belediye Başkanımız İsa Demirci, Belediye Başkan Yardımcılarımız Mustafa İsmail Efiloğlu ve Ercan Çayıroğlu, Akkuş Belediyespor Kulüp Başkanı ve İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Soner Efil, Akkuş Orman İşletme Müdürü Soner Yılmaz ve Bulancak Belediyesi Beton Spor yöneticileri protokolden takip ederken maç sonunda oyuncular tebrik edildi.

 

Comments are now closed for this entry