22 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

    

ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ

Voleybol Takımımızdan Altın Değerinde Galibiyet

Aktif .

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Erkekler 1. Liginde 12. hafta müsabakaları bugün oynanan maçlarla tamamlandı.

Haftanın  önemli  maçlarından Akkuş Belediyespor,  Arhavi Belediyespor karşılaşmasında gülen taraf ev sahibi Akkuş Belediyespor Voleybol Takımımız oldu. Akkuş Kapalı Spor Salonunda oynanan maç kıran kırana geçti.  

Başa baş başlayan mücadelede Arhavi Belediyespor, 1. seti 25-22, 2. seti 25-23 önde kapatarak setlerde 2-0 öne geçti. Taraftarımızın müthiş desteğiyle 3. setten itibaren oyuna hükmeden takımımız, rakibine göz açtırmayıp 3. seti 25-19, 4. seti 25-15 ve final setini 15-11 kazanarak maçtan 3-2 galip ayrıldı.

Ligde tamamlanan diğer maçlarla birlikte, 9 galibiyet ve 3 yenilgisi bulunan takımımız 24 puanla 4. sırada yer alırken, Arhavi Belediyespor ligde 2. yenilgisini alarak 30 puanla 2. sıradaki yerinde oynama olmadı.  Müsabakayı, Belediye Başkanımız İsa Demirci,  Belediye Başkan Yardımcılarımız İsmail Mustafa Efiloğlu ve Ercan Çayıroğlu, Arhavi Belediyespor Kulüp Yöneticileri ve çok sayıda taraftarımız heyecanla takip etti.

"Ordu'yu 1. Ligde Temsil Ediyoruz"

Büyük başarılara imza atıldığını belirten Kulüp Başkanımız Soner Efil, " Öncelikle bu galibiyeti Akkuş halkına armağan ediyoruz. Bu sene Ordu'yu 1. ligde temsil eden Akkuş Belediyespor Voleybol Takımımız, mütevazi bir bütçeli takım olmasına rağmen, ekonomik olarak bizden çok daha iyi durumda olan Arhavi Belediyespor'u kendi sahamızda, kendi seyircimiz önünde mağlup etmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Hedefimiz öncelikle, Ordu İlimizi ve Akkuş İlçemizi güzel bir şekilde temsil etmektir. Kaldı ki bunu da mütevazi bir bütçeyle gerçekleştiriyoruz" dedi.

"Genç Bir Takımız"

Müsabaka sonrası duygularını dile getiren takımımızın antrenör-oyuncusu Serkan Oğuz, " Arhavi Belediyespor karşısında aldığımız galibiyetten dolayı çok mutluyuz. 2-0 geriden geldik ve 3-2 kazanmasını bildik. Hiçbir zaman pes etmedik, biz genç bir ekibiz. Yaş ortalamamız 20, beni çıkınca 19. Bu çocukların hepsi bir hedef uğruna geldi buraya. Hep beraber bir söz verdik ve bu sözü sezon bitene kadar mutlu bir şekilde taçlandırmayı istiyoruz. Biz bütçe olarak mütevazi bir takımız. Hedefimiz ligi tanımak, orta sıralara yerleşmekti ama biz çok güzel bir aile olduğumuzu göstererek, şu anki hedefimizi play-off olarak belirledik. Bu maçı her zaman yanımızda olan Belediye Başkanımız İsa Demirci, Kulüp Başkanımız Soner Efil ve her maç salonumuzu dolduran Akkuş Halkına armağan ediyoruz" dedi.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Comments are now closed for this entry