165 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

    

ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ

YAZDIKLARIM AVRUPA BİRLİĞİNE GELSİN

Aktif .

Bu gün birazcık Avrupa birliğine atfen bir şeyler paylaşmak istiyorum:senelerdir güzel ülkemizi ,TÜRKİYE CUMHURİYETİ Hükümetlerini kapılarında nöbete dikenlerin amaçları ve Milletimiz hakkında ne düşündükleri herkesin malumudur.şu son elçilerin mahkeme takipleri her şeyi açıklıkla göstermektedir.

 

Bunların takdiği aynen ahtapotun avına yaklaşımı gibidir benim ülkemin Avrupalı soysuzlardan elde edeceği hiç bir kazanım yoktur.

 

Medeniyetin kökü bizde,aseletin ruhu bizde insanlığın kitabıda bizde bizneyin peşindeyiz?İnanın bu gün kendimizi Avrupa birliğine üye olmakdan vazgeçtik desek top yekun aman biz ettik siz etmeyin diye peşimize düşerler.

 

Bende bunun için diyorumki Avrupa birliğinden vazgeçelim bizim bizden başka dostumuz yoktur,biz kendimize yeter durumdayız.

 

ÇANAKKALEYİ GEÇİLMEZ YAPTIĞIMIZDA BİZLER ÇOK İLKEL SİLAHLARLA BUNU BAŞARMIŞ BİR ECDADIN VARİSİYİZ ŞU ANDAKİ DURUMUMUZA O SOYSUZLAR GIBTA EDİYORLAR VE VAHŞİ YAŞAMDAKİ SIRTLANLAR GİBİ SALYALARI AKARAK BİZİM HER ŞEYİMİZİN PEŞİNDE TAKLA ATARAK KOŞUŞTURUYORLAR;herkezin bildiği gibi bir köpek cinsi vardır,saldırdığı zaman yerden bir taş alırda atarsan onun peşinden koşar ya işte bunlarda öyle davranıyorlar mahkemede bir şeyler oluyor acaba buradan bize bir kemik çıkarmı hemen oraya koşuyorlar biryerde bomba patlamış bu konuda türkiyeyi nasıl köşeye sıkıştırır misaller çoğaltılabilir.

 

ÖZET OLARAK AVRUPALILIKDAN BİZE BİR FAYDA GELMİYECEĞİGİBİ ÇOK ZARARLAR GELEBİLİR BU SEVDADAN VAZ CAYALIMMI? NEDERSİNİZ BEN ÖYLE DİYİYORUM.

 

VATANIMA VE MİLLETİME ESENLİKLER DİLİYORUM MUTLU YARINLARA :.NEMUTLU TÜRKÜM DİYENE!!!!!!!!!!

 

www.yesilakkus.com Köşe Yazarı Ahmet Taşçı