28 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

    

ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ

MÜJDE: EMEKLERİMİZ ÇİÇEK AÇMAYA BAŞLADI.

Aktif .

Bir süre önce oluşturulan dere köyleri çalışma grubu Covid-19 salgın dönemindeki ilk toplantısını 08.06.2020 tarihinde Çukurköy derneğinin ev sahipliğnde gerçekleştirdi.

Toplantımıza Akkuş Belediye Başkanımız Sayın İsa DEMİRCİ’de görüntü bağlantı yaparak bağlanmış ve hepimize müjdeyi vermiştir.

Uzun süredir dere köylerinin muhtarları, gurbetteki dernek başkanları ve temsilcilerinin emekleri sonuç vermeye başlamış olup,
27 kilometrelik “Ketendere,Gedikli,Çukur,Çavdar,Meyvalı,Külekçili.Ceyhanlı Grup Köy Yolumuzun asfaltı yapımı işi”nin yer aldığı ihale Ordu Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından 11.06.2020 tarihinde yapılacaktır.

Sayın Belediye Başkanımız bizlere bu birlikteliği ve tek sesliliğin bu süreçte etkili olduğunu ve devam etmesi gerektiğini söylemiştir.

Bu ihale ile birlikte köylerimiz hak ettiği asfalt yola kavuşacaktır. Başta, bu müjdeyi ve her zaman desteğini veren Sayın İsa DEMİRCİ ve Ordu Büyükşehir Belediyesi Başkanı Sayın Hilmi GÜLER’e başta olmak üzere Muhtarlarımıza, dernek başkanlarımıza ve köy temsilcilerimize sonsuz teşekkür ederiz.

En kısa sürede Ordu Büyükşehir Belediyesi Başkanımıza teşekkür ziyaretinde de bulunacağız.

Dere Köyleri Çalışma gurubu olarak, bu yolun son nokta olan Ceyhanlı Mahallesine ulaşana kadar çalışmalarıma devam edeceğiz sürecin takipçisi olacağız.

Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

DERE KÖYLERİ ÇALIŞMA GURUBU

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile